Úspěchy našich žáků na zeměpisné olympiádě

Úspěchy našich žáků na zeměpisné olympiádě

Publikováno: 6.4.2021 Autor(ka): Jarmila Klaudysová

Olympiáda online? A proč ne.....

Ve středu 17.3. 2021 se žák naší školy Dominik Jánošík (6.B) zúčastnil krajského kola zeměpisné olympiády, která se v letošním roce konala online. 
 
Během ledna postoupil společně s dalšími žáky ze školního kola, na které v únoru navazovalo okresní kolo. Za okres Benešov v kategorii A pro 6. ročníky a 1. ročníky víceletých gymnázií Dominik skončil na 3. místě a stal se úspěšným postupujícím do krajského kola. V něm prokázal své teoretické a praktické znalosti včetně schopnosti práce s online mapami. Ze 35 nejlepších účastníků z celého Středočeského kraje se nakonec umístil na skvělém 11. místě.
 
Gratulujeme Dominikovi k perfektnímu výsledku a všem zúčastněným žákům děkujeme za reprezentaci školy.
 
vyučující zeměpisu