Sportovní den na škole

Publikováno: 1.7.2022 Autor(ka): Jana Burdová

 Dne 27. 6. 2022 proběhl na naší škole Vorlina sportovní den.

Žáci 2. stupně se zúčastnili několika pohybových aktivit - volejbal, florbal, fotbal, štafetový běh. Měli k dispozici rozpis, na kterém bylo uvedeno, kdy a kde jaká třída hraje. Jelikož bylo velké horko, bylo nutné dodržovat pitný režim a o přestávkách odpočívat ve stínu. Zažili jsme spoustu vtipných situací - hledání míče v kopřivách, polévání spolužáků vodou, ale hlavně závodnění mezi jednotlivými ročníky… Některým týmům to šlo více, některým méně, ale všichni jsme si to náramně užili a vzájemně se podporovali. Po tomto dni jsme všichni byli fyzicky vyčerpaní, ale rádi bychom si to zopakovali.

  Děkujeme sboru učitelů za zorganizování této akce.

 

Vlašim 28.6. 2022                          L. Lizáková, E. Toulová