Provoz ZŠ od 8.6.2021

Publikováno: 11.6.2021 Autor(ka): Petr Jíša

V týdnu od 17.5. se vrátily všechny třídy na prezenční výuku. Výuka probíhá podle zářijového rozvrhu, který se dá zobrazit v Bakalářích. Tělesná výchova již může probíhat vedle venkovních prostor i v tělocvičnách, nadále platí zákaz zpěvu. Žáci i zaměstnanci školy jsou povinni nosit ochranu nosu a úst ve společných prostorech. Při výuce již nemusí.

Žáci budou testování každé pondělí nebo 1. den nástupu. Výjimku z testování mají žáci s potvrzením o negativním výsledku testu nebo žáci, kteří v předchozích 90 dnech prodělali onemocnění COVID - 19. Zde se nic nemění, žáci, kteří již potvrzení odevzdali, nemusí nové nosit.

Školní družina bude fungovat ráno od 7:00 hod. a odpoledne do 16:00 hod. pro přihlášené účastníky z 1. - 3. tříd a přípravné třídy.