Poslední přednáška v tomto kalendářním roce bude na téma Světlo a tma.

Poslední přednáška v tomto kalendářním roce bude na téma Světlo a tma.

Publikováno: 11.12.2023 Autor(ka): Jarmila Klaudysová

Svatá Lucie noci upije a dne nepřidá.

Na svátek svatého Ondřeje (13. prosince) proběhla další z řady přednášek našeho školního psychologa Mgr. Karla Picha. Téma přednášky bylo Zdravotní a psychologická doporučení na zimu. Na přednášku dorazili zástupci z řad veřejnosti i zaměstnanci školy. Jak se v zimě stravovat, jak odpočívat, jak se vhodně oblékat a kdy byla netužší zima v Československu? To vše ovlivňuje naší psychickou pohodu a my už víme jak na to, abychom si ji udrželi v pozitivním rámci.
 
Srdečně Vás zveme na poslední přednášku toho kalendářního roku, která se chystá na 13. 12. ve středu od 16:00 (zadní vchod školy). Téma přednášky bude Světlo a tma. Vliv světla, tmy a barev na lidskou psychiku, duševní a výtvarné cvičení pro zlepšení soustředění a nálady.