Úspěch žáka 6.A ve fotografické soutěži

Publikováno: 7.10.2021 Autor(ka): Miroslava Ptáčková

V září proběhlo školní kolo letní části fotografické soutěže, kterou vyhlašují Mladí ochránci přírody z Prahy ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Do celostátního kola postoupily fotografie Alice Krátké z 9.B, Libora Kučery ze 6.A a Michaely Strnadové z 8.C.

Máme velkou radost, že Libor Kučera, který se soutěže zúčastnil poprvé, si vedl velmi dobře. Se svou fotografií Slunce nad lesem se umístil na sdíleném 5. místě. To je v konkurenci více než stovky zaslaných fotografií veliký úspěch. Blahopřejeme!!!

 

Nyní můžete pořizovat fotografie podzimní přírody. Uzávěrka školního kola je stanovena na 3. prosince 2021, propozice dostanete do třídních Classroomů. Přejeme dobré světlo, bystré oko a co nejhezčí úlovky.