Turnaj v malé kopané

Publikováno: 9.4.2022 Autor(ka): Martin Kochánek

Ve středu 6.4. se naši žáci zúčastnili turnaje v malé kopané, který se konal v Benešově.

Kluci předváděli pohledný fotbal a v brance se mohli opřít o skvěle chytajícího Daniela Jadamuse, který navíc přispíval i kvalitní rozehrávkou.

V základní skupině jsme jasně vyhráli všechny tři utkání a postoupili tak do play off. Ve čtvrtfinále si kluci poradili s Bystřicí 3:1. Do semifinále jsme šli proti Dukle BN a vyrovnané utkání skončilo naší hubenou výhrou 1:0. Finálovou bitvu proti Týnci jsme rozehráli lépe a vedli jsme 1:0. Soupeř ovšem dokázal vyrovnat a šlo se na penalty. Penalty bohužel pro nás ovládl soupeř a postoupil tak do další fáze turnaje.

Kluci odcházeli se vztyčenou hlavou za výborné a především týmové výkony. Pozitivní zprávou je rovněž vyhlášení našeho Honzy Filipa jako nejlepšího střelce a hráče turnaje! Děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Sestava: Jadamus, Pešek (c), Toula, Holejšovský, Maršiček, Krucký, Budil, Dub a Filip