Softbalový turnaj

Publikováno: 29.6.2023 Autor(ka): Jana Burdová

Kdo, kdy a kde se zúčastnil? A jak turnaj dopadl?

Ve středu 14.6. se naše škola zúčastnila softbalového turnaje. Sešli se celkem 3 školy, ZŠ Vorlina Vlašim, ZŠ Sídliště Vlašim a Gymnázium Vlašim. Hrálo se na softbalovém hřišti Sokola Vlašim. První zápas, po rozhodnutí kapitána Pajkyho, jsme nechali odehrát soupeře, abychom poznali jakou mají herní taktiku. Poté jsme nastoupili proti Gymnáziu Vlašim. Tento zápas jsme vyhráli. Následoval zápas se ZŠ Sídliště ve kterém jsme prohráli a celkově jsme obsadili druhé místo. Zápasy jsme si moc užili a adrenalinu také nebylo málo. Děkujeme paní učitelce Liskové, jménem všech hráčů za doprovod a velkou podporu.

A. Dušková, Z. Davisová
                                                                              žákyně 9.B