Přednáška Školní psychologie: Význam a použité metody k podpoře školáků.

Publikováno: 31.10.2022 Autor(ka): Jarmila Klaudysová

Co to je školní psychologie? Jaké jsou vhodné metody podpory žáků ve škole i při domácí přípravě? Tato a další témata nás čekají při společném setkání, na které Vás srdečně zveme.

Milí rodiče a přátelé školy,

rádi bychom vás pozvali na přednášku Školní psychologie: Význam a použité metody k podpoře školáků. Přednášku o rozsahu 60 minut povede školní psycholog Mgr. Karel Pich. Tématem bude význam školní psychologie, metody používané k podpoře žáků ve škole i praktické metody pro domácí učení, důležitost duševní hygieny a dalších oblastí v životě dítěte, které zásadně ovlivňují vzdělávání a zdravý celkový vývoj osobnosti.

pro 1. stupeň 10. 11. 2022 v 15:30 - 16:30 hod. v humanitní učebně (zadní vchod školy)

pro 2. stupeň 10. 11. 2022 v 17:00 - 18:00 hod. v humanitní učebně (zadní vchod školy)

Těšíme se na viděnou.

školní psycholog Mgr. Karel Pich, metodička prevence Mgr. Tereza Píchová