Pohár rozhlasu - kraj

Publikováno: 30.5.2022 Autor(ka): Jana Burdová
Po delší odmlce se opět rozběhly školní atletické závody. Mezi nejprestižnější patří závod Pohár rozhlasu.
Naši žáci 8. a 9. ročníků na zdejším atletickém stadióně vyhráli okresní kolo této soutěže a postoupili do krajského kola. To se konalo v Kolíně.
Ve středu 25.5. 2022 dorazili do místa konání všichni vítězové okresních kol kraje. Ve starší kategorii chlapců nastoupilo celkem 89 žáků z 12 škol. Závodníci se snažili o co nejlepší výsledky, ale velkým protivníkem bylo počasí. To závodníkům nepřálo. Celý den pršelo a výkony byly i tím poznamenány. Přestože jsme se ve družstvech neumístili na předních místech, naši žáci podávali dobré výkony.
Tímto bych chtěla všem chlapcům poděkovat za vzornou reprezentaci školy.

Vlašim 30.5. 2022                                                            Mgr. J. Lisková
                                                                                        vedoucí družstva