Informace o provozu školní družiny

Publikováno: 31.8.2020 Autor(ka): Petr Jíša

Na základě doporučení v Manuálu MŠMT omezujeme provoz školní družiny. Důvodem je snaha minimalizovat počet kontaktů dětí s dětmi mimo jejich třídu.

Provoz ranní družiny je stanoven od 7.00 do  7.40 hod. Žáci budou vstupovat hlavním vchodem, který otevřou čipem.

Odpolední družina bude prozatím z provozních důvodů otevřena pouze pro žáky 1. - 3. ročníku, a to do 16.00 hod.

V případě, že dítě bude odcházet na zájmový kroužek, po jeho skončení se již nebude vracet do oddělení školní družiny.

Vyzvedávání dětí bude možné v těchto odchodových časech: 13:00, 14:30, 15:00, 16:00 na nádvoří školy, kam děti určený zaměstnanec školy přivede. Rodičům nebude umožněn vstup  do budovy školy.

Pokud budou děti ve družině ještě po 15 hodině, potřebujeme, aby měly u sebe dvě roušky, které budou potřebovat v případě spojení skupin.

Poplatek za školní družinu je 1.500,- Kč. Zaplacení je možné pouze převodem na účet školy (324905359/0800) do 30.9.2020. Do zprávy pro příjemce napište jméno, příjmení a třídu žáka.

Loňským účastníkům školní družiny vrátíme 500,- na účet žáka ve školní pokladně. Dohodli jsme se tak s vedlejší základní školou a zřizovatelem navzdory doporučení MŠMT peníze nevracet.