110 let Jedličkova ústavu v Praze

Publikováno: 6.6.2023 Autor(ka): Lenka Proschková

Školní parlament v Praze

Školní parlament 31. 5. 2023 přijal pozvání na oslavu výročí 110 let Jedličkova ústavu v Praze.

Mnohokrát při oslavách zaznělo poděkování za partnerství našeho parlamentu s Jedlí, jak se lidově této škole říká. Parlament předal dárky, a to perníčky s logem Jedle a ještěrky z 3D tiskárny. Největší radostí dětí paní učitelky Syrůčkové bylo, když jsme se všichni společně odebrali ke všem aktivitám a účastnili se všech představení. Přijali jsme pozvání na oběd, po kterém následovala prohlídka Vyšehradu, jíž se ujali deváťáci. Krátký čas nás limitoval a my odcházeli s tím, že se na Vyšehrad určitě musíme jeste podívat. Ve 14 hod. jsme byli zpět a program pokračoval koncertem Pavla Calty a Pokáčem..

Velké poděkování vám všem! Za to, jak skvělé jste dnes reprezentovali školu. Mnohokrát zaznělo, jak je ZŠ Vorlina již nějakou chvíli pro JUS partnery. Což je hlavně vaše zásluha a toho, jak aktivně se podílíte na spolupráci. A to nezištně.