Exkurze do okolí Vlašimi

Publikováno: 5.9.2021 Autor(ka): Soňa Davisová

teambuildingová akce

První týden ve škole jsme si zpestřili výletem do okolí Vlašimi. Cílem bylo povyprávět si o prázdninách.

Na začátku cesty si žáci vybrali barevný korálek. Jejich úkolem bylo vyhledat mě, třídní učitelku, a popovídat si se mnou o prázdninách. Všichni úkol splnili a důkazem je toho zajímavý náhrdelník. Dozvěděla jsem se, že žáci 8.C hodně sportují, rádi chodí ven s kamarády, cestují a objevují nová místa po celé ČR. Někteří byli na táborech, kde hráli zajímavé hry. Potěšilo mě, že máme ve třídě žáky, kteří rádi čtou. Někteří žáci poslouchají zajímavé podcasty o historii nebo psychologii. Nestačila jsem se divit, co všechno za prázdniny stihli. Jsem ráda, že se rozvíjeli v oborech, které mají rádi.

Výlet jsme si užili i s ohýnkem, opékáním buřtů a kopanou. Za pohodovou atmosféru děkujeme Patrikovi, který nám hrál na kytaru.

SD.