Úspěch ve fotografické soutěži

Publikováno: 6.4.2021 Autor(ka): Miroslava Ptáčková

Podzimně-zimní kolo už je vyhodnoceno

Žáci druhého stupně naší školy měli příležitost zúčastnit se fotografické soutěže vyhlášené mladými ochránci přírody z Prahy "Příroda objektivem". Ve školním kole podzimně-zimního klání jsme obdrželi fotografie od 15 žáků. Do celostátního kola postoupili tři žáci: Alice Krátká z 8.B, Daria Kutna ze 7.B a Jakub Kletečka z 9.A.

Porota rozhodovala v druhé polovině měsíce března. Z celkového počtu 170 soutěžních fotografií se na 3. místě umístila naše Alice Krátká se svou fotografií "Strážce řeky". Máme velkou radost, blahopřejeme.

A všem ostatním žákům připomínáme, že soutěž bude mít ještě jarní a letní kolo - vaše snímky přírody ještě mohou být zúročeny. Přejeme dobré světlo a oči otevřené pro krásy kolem nás.