Závěrečný vý​​​​​​​let 7.A

Ve středu 20.6. naše třída 7.A a 3 žáci 7.C vyrazili do Příbrami a do obce Chotilsko. V Příbrami už možná někteří z vás byli a jako my navštívili doly. Naše třída viděla důl Vojtěch a Anna, ale největší úspěch asi měl důlní vláček a Prokopská štola.

Pak jsme se všichni těšili do Chotilska, kde sídlí TEPfaktor - místo, kde jsme měli plnit zajímavé úkoly. Rozdělili jsme se do skupin, kterým jsme dali jména - Vorlinačky, Černá bota…… Pirát, který nás pozval do hry, nás seznámil s pravidly hry a my s čipem a hrací kartou vyrazili.

Úkoly měli různá zaměření. Při některých byl potřeba důvtip, někdy znalosti nebo fyzická zdatnost. Určitě se vyplatilo spolupracovat ve skupině, vytvořit si strategii, navzájem se podporovat. Žádné skupině se bohužel nepodařilo dostat až k pokladu, ale odjížděli jsme s tím, že jsme spoustu úkolů zvládli.

třída 7.A

publikováno 25.6.2018