Zámky

Vážení zákonní zástupci,

od září 2018 budou mít všichni žáci na druhém stupni k dispozici šatní skříňku pro převlečení. Šatní skříňka je opatřena dvěma policemi, dvěma háčky, prostorem pro boty a očkem pro možnost zamknutí visacím zámkem. Průměr očka je 1 cm, jako největší průměr oka visacího zámku doporučujeme 0,8 cm. Je zcela na vás, zda svému dítěti pořídíte visací zámek zamykatelný klíčem, nebo na kód. Pokud se stane, že se žák nebude moci z jakéhokoliv důvodu dostat do své skříňky, bude skříňka otevřena panem školníkem znehodnocením visacího zámku. V tomto případě pan školník zapůjčí školní visací zámek na dobu nezbytně nutnou do pořízení nového. Věříme, že používání šatních skříněk bude pro žáky komfortnější a vyhneme se nepořádku v šatnách.

Další informace ohledně organizace přidělení konkrétní skříňky dostanete od třídních učitelů nejpozději do 31.8.2018 prostřednictvím elektronické žákovské knížky.

Vedení ZŠ Vorlina

publikováno 17.8.2018