Vybíjená - okresní kolo

Ve středu 3.4. se vybraní žáci 4. a 5. ročníků zúčastnili turnaje ve vybíjené v Benešově na ZŠ Jiráskova. Celkem bylo přítomno 17 týmů, které byly rozděleny do 4 skupin. Našim chlapcům se bohužel kvůli silné konkurenci nepovedlo postoupit ze své skupiny a skončili tak na 13. místě.

Ve čtvrtek 4.4. se turnaje ve vybíjené v Benešově zúčastnily také vybrané žákyně 4. a 5. ročníků. Tentokrát bylo přítomno týmů jenom 9, takže se hrálo systémem každý s každým. Naše dívky zvítězily celkem 6x z 8 zápasů a po výsledném sečtení všech bodů nakonec zaslouženě vybojovaly 2. místo, 1. místo obsadily dívky ze ZŠ Dukelská. Unavené, ale spokojené, si domů odvážely medaile a do sbírky naší školy díky nim přibyl diplom a další krásný pohár.

Všem zúčastněným chlapcům i dívkám gratuluji a děkuji za úžasné sportovní výkony a to nejenom během turnajů, ale i v průběhu tréninků, které dobrovolně všichni absolvovali několik týdnů v čase před začátkem vyučování.

Kateřina Blahoušová

publikováno 9.4.2019