Naše první spaní ve škole

Školní rok utekl jako voda a my netrpělivě očekávali, jak dopadne naše celoroční snažení ve sběru papíru. Bylo to pro nás velmi důležité, protože za výhru jsme měli slíbenou úžasnou odměnu – spaní ve škole, bowling a večeři v restauraci Na Vývoji. V pátek 14.6. jsme se dozvěděli, že naše veliké snažení mělo úspěch a my vyhráli. Hurá, spíme ve škole!! Velký den D byl ve středu 19.6.2019. Setkali jsem se znovu odpoledne ve škole, vyrazili do restaurace Na Vývoji, kde na nás čekali všechny dráhy a my si mohli na 1,5 hodiny zahrát bowling. Poté jsme se v restauraci suprově navečeřeli – řízek a hranolky neměli chybu. S plnými bříšky jsme došli zpátky do školy, dali si sprchu a unaveni zalehli do svých spacáků. Usínali jsme při pohádce, kterou nám četla paní učitelka. Ráno jsme vše uklidili, v kuchyňce posnídali a plni dojmů odcházeli do třídy na vyučování.

Moc děkujeme panu Maškovi za úžasné zázemí a výbornou večeři a maminkám za výnikající občerstvení.

Určitě se budeme snažit v dalším roce ve sběru všechny porazit a těšit se, co na nás bude čekat za překvapení.

Žáci 1.A a třídní učitelka Mgr. Ivana Kolandová

publikováno 20.6.2019