rodiče vítáni školní program
Aktuality

LVK třídy 7.C a žáků 8. a 9. ročníku

Od 13. - 20. ledna 2018 proběhl lyžařský kurz třídy 7. C a žáků 8. a 9. ročníku, kteří měli zájem o rozšířenou výuku v lyžování. Celkem odjelo 33 žáků. Ubytováni jsme byli na penzionu Sokol v Pasekách nad Jizerou.

Žáci byli rozděleni do družstev, podle svých dovedností a se svým instruktorem začali s výukou. Ti, kteří stáli na lyžích poprvé se postupně seznamovali, co lyže dokáži. Trénovali poctivě celý týden velmi intenzivně a díky výborné výuce své instruktorky se všichni naučili základům lyžování. Ostatní žáci, kteří už nějaké zkušennosti na lyžích měli, se svými instruktory zdokonalovali ve svém umění. Co se naučili, měli možnost ukázat ve čtvrtek odpoledne, to proběhl závod ve slalomu. Všichni soutěž ve slalomu dokončili a tak se stali sami nad sebou vítězi.

Blahopřejeme všem.

Ze začátku kurzu jsme moc sněhu neměli, ale od pondělí sněžilo a sněžilo a tak jsme si užili i pravého "prašanu". Všichni jsme paní přírodě poděkovali za krásně prožitý týden.

Nezapomněli jsme ani na zábavu, poznali jsme, jaké to je postarat se sám o sebe bez rodičů a už nyní se těšíme na příští lyžování.

Kurz proběhl bez úrazů a ke spokojenosti všech zúčastněných.

Spolupracovnicím B. Horálkové, O. Pazderové a zdravotnici M.Svitákové děkuji za vzornou práci.

 

Vedoucí a žáci LVK

Mgr. Lisková Jaroslava

publikováno 1.2.2018
1aa 1aa 1aa

Základní škola, Vlašim,
Vorlina 1500, okres Benešov

U Vorliny 1500
258 01 Vlašim

Telefon:(+420) 317 843 136
Fax:(+420) 317 847 114
E-mail:kancelar@zsvorlina.cz
E-mail:POŠTA GOOGLE

design: hazmi.cz