Dopravní hřiště

Ve středu 26. září proběhlo slavnostní otevření dopravního hřiště na Lukách ve Vlašimi.

Této akce se zúčastnili i žáci prvních tříd.  S sebou si přinesli přilby na kolo a na zapůjčených kolech si pod policejním dohledem zkoušeli projíždět dopravní hřiště. Ale ještě před tím si zopakovali dopravní značky a na obrázcích řešili různé dopravní situace. Připomněli si, jak správně přecházet silnici a čím se vybavit, aby byli na silnici dobře vidět i za tmy. Na dalším stanovišti, si společně prošli vybavení kola. Nejen pro děti byla velmi zajímavá ukázka vozů a vybavení hasičů, policie a záchranné služby.

I přes chladné počasí byly na tvářích dětí vidět úsměvy. Byla to naše první akce mimo školu a moc se nám všem líbila.

Tímto chceme poděkovat všem zúčastněným pracovníkům za jejich čas a úžasný přístup k žákům.

učitelky  1. tříd

publikováno 8.10.2018