Batůžkový projekt školního parlamentu

Je po Vánocích, mnozí z Vás jste darovali svým dětem novou školní tašku a vybavení do ní. Nevíte, co s tou starou - taškou, penálem, či jinými věcmi? Je škoda je vyhodit?

Batůžkový projekt je tu právě proto, že tyto starší věci mohou využít děti odjinud, kde jim ještě tato taška a vybavení dlouho poslouží.

Cokoliv ze seznamu níže tedy nevyhazujte, ale přineste do školy. Děti ze školního parlamentu ZŠ Vorlina věci vybírají každý den od 6. 1. 2020 do jarních prázdnin (do pátku 7. 2. 2020) ve vestibulu školy.

Čím je možné přispět? Zde je seznam věcí.

Školní taška, školní sešity nebo notesy, penály, tužky, propisky, barevné pastelky, guma na gumování, pravítko, ořezávátko, ručník na ruce, tričko pro dívku nebo chlapce, šortky pro dívku nebo chlapce, sandále nebo gumové přezůvky, mýdlo, tenisový míček, zubní pasta, zubní kartáček, lžíce na jídlo

Děkujeme za podporu dobré věci.

(Školní parlament ZŠ Vorlina)

Mgr. Lenka Proschková

ZŠ Vorlina