Žáci I.stupně  vyhráli Regionální přebor v šachu

Do Benešova na Regionální kolo přeboru v šachu škol jsme tentokrát vyslali dvě prvostupňová družstva. Družstvo ve složení Adam Slavík, Vojtěch Vopálka, Barbora Slavíková, Matěj Fiala, Petr Jíša skončilo na prvním místě před družstvem Týnce nad Sázavou a Sázavou A  a postoupilo do krajského kola, které se bude konat 7.12. tradičně v Neratovicích! Všichni hráči hráli výborně a první místo vyhráli s velkým náskokem 2 bodů. Naše druhé družstvo ve složení Zdeněk Šťastný, Matyáš Kohout, Vít Duda, Adéla Janoušová nemělo postupové ambice, pro děti to byl většinou první šachový turnaj. Družstvo skončilo desáté. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy a v krajském kole přejeme hodně štěstí a co nejlepší umístění.

Ivo Hradecký

foto p.Filipová