Vybíjená

Ve středu 4. dubna se zúčastnilo 12 chlapců z 5. tříd okresního kola turnaje ve vybíjené. V Benešově na ZŠ Jiráskova se sešlo celkem 17 týmů, které byly rozděleny do skupin. Naši chlapci si vedli výborně, postoupili z 1. místa ze skupiny tím, že porazili všechny 3 týmy. Bohužel ve čtvrtfinále prohráli hned s prvním týmem o 1 bod a již měli možnost bojovat pouze o 5. místo, které nakonec obhájili.

Ve čtvrtek 5. dubna vyrazily do Benešova na okresní kolo ve vybíjené dívky ze 4. a 5. tříd. Tentokrát bylo přítomno jenom 8 týmů, takže dívky absolvovaly celkem 7 zápasů, každý s každým. Bohužel ani jim štěstí nepřálo a z turnaje si odvážely diplom s 6. místem.

Chlapci i dívky bojovali s plným nasazením, děkuji jim za svědomitou přípravu a slušné a fair chování během  zápasů i mimo ně.

Kateřina Blahoušová

publikováno 12.4.2018