rodiče vítáni

Sportovní den na 2. stupni

V závěru školního roku, ve středu 28.6. na naší škole tradičně proběhl sportovní den.

Toho se zúčastnily všechny ročníky. Soutěžilo se ve fotbalu, florbalu, přehazované a odbíjené.

Třídy mezi sebou bojovaly a navzájem se povzbuzovali o co nejlepší výkon a svého soupeře porazit. Samozřejmě se hrálo fair play.

V závěru soutěží se běžely smíšené štafety  mezi jednotlivými ročníky. Ty už naši žáci umí a bylo se skutečně na co dívat. Nejtěsnější rozdíl v čase byl mezi třídou 8. A a 8. B, necelá 1 vteřina.

Nejhodnotnější výkon podala třída 9. B, časem 1: 10 vteřin.

Nejlépe se dařilo třídě 9. B, 7. A a 6. C. Všichni žáci si sportovního dne užili i přes velké horko

a už se těší na prázdniny.

Učitelé Tv.

publikováno 4.7.2017
fotoaa fotoaa fotoaa fotoaa fotoaa fotoaa fotoaa fotoaa fotoaa fotoaa fotoaa fotoaa fotoaa fotoaa fotoaa