Odborná soutěž na OA Vlašim

Poslední týden před vánocemi žáci 8. a 9. ročníků reprezentovali naší školu v odborné soutěži na vlašimské Obchodní akademii. Soutěžilo se ve dvou disciplínách, a to v psaní na počítači a ve znalostech ovládání počítače a internetu. Z našich žáků si nejlépe vedl David Naňák z 9.A, který obsadil skvělé 2. místo v ovládání PC. Nejlepším písařem z naší školy byl opět Jáchym Hladký z 9.A. Ten čelil velké konkurenci a obsadil 6. místo. Pochvala patří i našim „osmákům“ Tomáši Kučerovi, Jakubu Chuchválkovi a Kateřině Drožové, kteří si také vyzkoušeli své znalosti s ovládáním PC a všichni skončili v první polovině všech soutěžících. Všem moc děkujeme.

Lenka Sahulová

publikováno 1.2.2018