Exkurze 5. tříd

V úterý 10. října se žáci 5. tříd zúčastnili exkurze na skládku v Trhovém Štěpánově, do Včelího světa v Hulicích a do Vodního domu. I přes nepřízeň počasí proběhla exkurze ke spokojenosti všech. Na skládce jsme dostali spoustu cenných a zajímavých informací, které se týkají odpadu a jeho třídění. Ve Včelím světě se nás ujala paní, která nás velice ochotně provedla celým objektem a zahrnula nás spoustou informací o včelách a jejich užitečnosti. Součástí prohlídky byla i videoprojekce, každý žák si vyrobil svou vlastní svíčku a také si mohl zakoupit nějaký výrobek z široké nabídky včelích produktů. Ve Vodním domě jsme si také prošli celý objekt, některé zajímavosti bylo možné si vyzkoušet na vlastní kůži a v neposlední řadě jsme i zde zhlédli několik krátkých filmů. Žáci si mohli odvézt domů upomínkový předmět i z tohoto místa. Ač v těchto prostorách někteří již byli, přesto se rozhodně dozvěděli něco nového a se svými spolužáky si celý den dostatečně užili.

Vyučující 5. ročníků

publikováno 12.10.2017