rodiče vítáni

Provoz kanceláře o jarních prázdninách

Po - Pá 6:00 - 12:00 hodin

Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce

Dne 14. 2. 2017 se konalo okresní kolo olympiády v anglickém jazyce v Benešově. Naše žákyně Agáta Houdková ze třídy 7. A obsadila krásné 3. místo v I. kategorii. Daniel Ždych z 9. B se umístil na pěkném 7. místě v II. kategorii. Děkujeme žákům za přípravu a za reprezentaci školy.

vyučující anglického jazyka

Biologická olympiáda

Ve dnech 7. a 8. 2. se konalo školní kolo biologické olympiády. V kategorii D pro 6. a 7. ročníky se celkem zúčastnilo 20 žáků. První tři místa postupně obsadili Slavata Daniel (VI.B), Houdková Agáta (VII.A) a Vávrová Hana (VI.B). Do kategorii C pro 8. a 9. ročník bylo celkem přihlášeno 22 žáků. Mezi nejlepší řešitele patřili: Vejvoda Jindřich (VIII.A), Kaprál Jan (IX.C) a Pánková Eliška (VIII.A).

Všem gratulujeme.

Jana Kučerová

Okresní kolo olympiády v českém jazyce

Dne 1. 2. 2017 se v Benešově konalo okresní kolo olympiády v českém jazyce, kterého se účastnilo 33 žáků. Našim děvčatům se dařilo. Natálie Křemenová ze třídy 9. B obsadila

4. místo. Kateřina Lejčková ze třídy 9. C skončila na 5. – 10. místě. Oběma žákyním gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Eliška Langrová

Pochvala našim žákům z Farní charity Vlašim

I letos žáci naší školy obětavě pomáhali při Tříkrálové sbírce, která se konala začátkem ledna

tohoto roku. Koledníci měli letos opravdu zimní počasí, ale přesto koledovali s radostí a ochotou.

Společně s ostatními dětmi z Vlašimi a okolí vykoledovali 448 529 Kč, které budou určeny pro pomoc

potřebným lidem u nás i v zahraničí.

Z naší školy se zúčastnili:

Pythagoriáda – školní kolo

V pátek 27.1.2017 proběhlo na naší škole školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda, která byla určena žákům 5. – 8. ročníků. Celkem se zúčastnilo 40 žáků.

Nejvíce bodů získali : Slavata Daniel       6.B     10 bodů

Klaudysová Hana  6.C       9 bodů